logo

Безлімітний Інтернет в Харкові: акція “Навколо світу з Домонет”

Отримай знижку на перші 6 місяців, та місяць підключення. Додаткова вигода! +1 місяць доступу до Інтернет мережі Домонет БЕЗКОШТОВНО.

Акція завершена

Період проведення:

01/06/2020 - 15/09/2020

Умови: "Безлімітний Інтернет в Харкові: акція “Навколо світу з Домонет”"

Ми весь рік планували, як будемо відпочивати влітку, з нетерпінням чекаючи його. Обирали курорти в різних куточках світу, в очікуванні незабутньої відпустки. Але ситуація з карантином вносить свої корективи у звичний уклад речей. Тепер нам здається, що герої роману Жюля Верна зробили справжній подвиг, а кругосвітка здається фантастикою. Безліч чинників перекреслили всі, що було заплановано. Деякі країни закрили свої кордони, по всьому світу введений режим масок, з дотриманням соціальної дистанції. 

Але це не привід для переживань, Інтернет-провайдер Домонет — це гігабітний помічник, який знімає всі обмеження. Для тих, хто любить подорожувати, в кого грає дух авантюризму, у нас стартує акція для нових абонентів #По_Верну_собі_літо_разом_з_Домонет або Навколо світу з Домашнім Інтернетом. 
Варто поквапитись, щоб замовити підключення, оскільки супер акція триває всього 80 днів.

Вигідні умови Інтернет Провайдера в Харкові. 
 Під час проведення акції вам будуть доступні надійне з'єднання і знижки на всі об'єднані пакети інтернет і телебачення:
 «Харків — Амстердам»: 100 Мбіт/с +107 каналів всього за 75 грн/міс, замість 145 грн / міс;
 «Харків — Лісабон»: за 300 Мбіт/с +147 каналів всього 85 грн/міс, а не 185 грн/міс;
 «Харків — Маямі»: 500 Мбіт/с +147 каналів отримуєте за 95 грн/міс, замість 195 грн/міс;

 • Ціни дійсні перші півроку і місяць підключення послуги.
 • Місяць підключення абонента також оплачується за акційною ціною.
 • Вартість підключення для нових абонентів всього 1 гривня.

Додатковий бонус! Заплативши повну вартість акційного періоду одним платежем, ви отримуєте від нас подарунок - 1 місяць доступу в Інтернет мережі Домонет БЕЗКОШТОВНО.

 • «Отримати 1 місяць доступу в Інтернет БЕЗКОШТОВНО» можна за умови оплати (внесення суми на особовий рахунок в білінгової системи Провайдера) суми не менше тієї, яка вказана за весь акційний період, тобто за перші 6 місяців.
 • Під «Отримати 1 місяць доступу в Інтернет БЕЗКОШТОВНО» мається на увазі нарахування бонусів провайдера, які еквівалентні регулярної вартості обраного тарифу. Бонуси будуть нараховуватися протягом 14 днів з моменту внесення оплати.
 • Після закінчення акційного періоду, тариф автоматично переключиться на звичайну вартість, згідно з тарифами Інтернету в багатоквартирних будинках у Харкові. Таким чином, дата переходу на звичайну вартість буде залежати від дати підключення.

- Абоненти, які підключили Інтернет в Харкові з 1 по 30 червня 2020 року, переключаються на стандартну вартість з 1 січня 2021 року.
 
- Користувачам, які підключили інтернет в Харкові з 1 по 31 липня 2020 року, переключаються на стандартну вартість з 1 лютого 2021 року.
 

— Для абонентів, які підключили інтернет, у період з 01.08.-31.08.2020 року, на регулярну вартість тариф автоматично буде переведено з 01.03.2021 року

Увага, акція продовжена до 15.09.2020 року

— Для абонентів, які підключили інтернет, у період з 01.09.-15.09.2020 року, на регулярну вартість тариф автоматично буде переведено з 01.04.2021 року

 • Обов'язкова умова при підключенні — це зарахування авансового платежу на особовий рахунок сумою не менше 100 гривень.
 • Ціна на підключення до мережі за спеціальними тарифними планами на час проведення акції «Навколо світу з Домонет» - 1 гривня.
 • Ви можете ознайомитися з переліком робіт, що входять у вартість за підключення Ethernet кабелем на сайті провайдера, в розділі «Додаткові послуги», пункт «Підключення в багатоквартирному будинку до порту 1 Гб/с».
 • Акційна вартість тарифу доступна тільки для нових підключень виділеною лінією кручена пара в період проведення Акції в багатоквартирних будинках, де є точка доступу Домонет і технічна можливість надати швидкість згідно з діючими тарифами.
 • Новим абонентом вважається підключення інтернету у квартирі, в якій раніше не існувало підключення до мережі Домонет. А також в тому випадку, якщо договір був розірваний більш ніж за 3 місяці до оформлення заявки.

* Підключення на швидкості, що перевищує 100 Мбіт/с, в багатоквартирних будинках і при наявності технічної можливості даного плану провайдера. Цей факт встановлюється після отримання Абонентським відділом заявки на приєднання телефоном, за допомогою електронного листа, через форму зворотного зв'язку або будь-якого іншого способу оформлення замовлення на офіційному порталі провайдера.
Безлімітний доступ до всіх визначних пам'яток світу, захоплюючі екскурсії та віртуальні маршрути — все можливо, навіть якщо ви перебуваєте у своїй квартирі. Будьте онлайн разом з нами, користуйтеся вигідними умовами й пропозиціями, що включають в себе доступ до мережі + телевізійний контент.
 

Пропозиція дійсна для:

apartmentUser

Нових користувачів

apartmentUser

Багатоповерхових будинків

Населені пункти, в яких діє пропозиція:

Харків

Інші акції

Три за 3 грн

Ловіть супер можливість підключити інтернет за 1 грн + отримати перші 3 місяці за 1 грн/міс.

Три за 3 грн

Ловіть супер можливість підключити інтернет за 1 грн + отримати перші 3 місяці за 1 грн/міс.

Період проведення:

15/10/2023

Легкий перехід

Легкий перехід - отримайте 2 місяці Інтернету БОНУСОМ!

Легкий перехід

Легкий перехід - отримайте 2 місяці Інтернету БОНУСОМ!

Період проведення:

31/10/2023

Подарунок

+2 міс.

Запрошуй друзів

Приводьте друзів, навзаєм ми надамо 2 місяці у подарунок Вам і Вашому другу!

Запрошуй друзів

Приводьте друзів, навзаєм ми надамо 2 місяці у подарунок Вам і Вашому другу!

Період проведення:

Постійно діюча пропозиція
arrowUp